Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie

Kolorowy pasek

Burmistrzowie w kadencji 2010-2014




Robert Arkadiusz Olejniczak

Burmistrz Kłodawy od 2012-11-25 

Akcja wyborcza: Wybory przedterminowe Burmistrza Kłodawy, zarządzone na dzień 25 listopada 2012 r. 


Urząd nieobsadzony
Data powstania wakatu:  2012-09-03 
Data objęcia mandatu:  2012-11-25 



Józef Chudy

Burmistrz Kłodawy 2010-11-21 do 2012-09-03 

Data wygaśnięcia mandatu:  2012-09-03 
Podstawa prawna: odwołanie w drodze referendum;

Akcja wyborcza: Wybory samorządowe 2010 r.


 

Metadane

Źródło informacji:Łukasz Prętkiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Łukasz Prętkiewicz
Data wprowadzenia:2012-09-04 12:58:30
Opublikował:Łukasz Prętkiewicz
Data publikacji:2012-09-04 12:58:53
Ostatnia zmiana:2013-07-30 12:33:48
Ilość wyświetleń:1194

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij